60БАЛЛОВ СРОЧНО!!!!!!! Знайти кількість електронів, які рухались у провіднику за 0,8 хвилин, якщо

опір дорівнює 80 Ом при напрузі 5 B.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Вероника.

Ответ: 1,875*10¹⁹

Объяснение:

Дано:

t=0,8мин=48с

R=80 Ом

U=5В

е=1,6*10⁻¹⁹Кл

------------------

N-?

N=q/e, где:

q-заряд;

e-заряд электрона.

I=q/t, где:

I-cила тока;

t-время прохождения тока.

Согласно закона Ома:

I=U/R=5/80=0,0625А

q=I*t=0,0625*48=3Кл

N=3/1,6*10⁻¹⁹=1,875*10¹⁹