Куля радіусом 10 см має заряд 3 мкКл. Визначте напруженість електричного поля на відстані 3 см

від її центра

Ответы на вопрос

Отвечает Кудербаева Айдана.

Дано: r = 10 см,

q = 3 мкКл,  

d = 3 см.

Знайти: E

Розв'язання:

E = k*q/r^2,

k = 910^9 Нм^2/Кл^2.

Підставляємо в формулу відомі значення:

E = (910^9 Нм^2/Кл^2)(310^-6 Кл)/(0.1 м)^2 = 8.1*10^5 Н/Кл

Відповідь: E = 8.1*10^5 Н/Кл.