3. Знайди довжину відрізка АВ, якщо: a) A(-18,3); B(4,1); 6) A(-43,15); B(-16,45). Пожалуйста дам

35 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) Для знаходження довжини відрізка АВ, спочатку потрібно визначити координати вектора, який сполучає точки A і B. Для цього від координат точки B віднімаємо координати точки A:

AB = (4 - (-18), 1 - 3) = (22, -2)

Тепер знаходимо довжину цього вектора:

|AB| = √(22² + (-2)²) = √484 + 4 = √488 ≈ 22.09

Отже, довжина відрізка АВ становить близько 22.09 одиниць довжини.

б) Аналогічно, спочатку визначимо координати вектора AB:

AB = (-16 - (-43), 45 - 15) = (27, 30)

Довжина вектора AB дорівнює:

|AB| = √(27² + 30²) = √729 + 900 = √1629 ≈ 40.36

Отже, довжина відрізка АВ становить близько 40.36 одиниць довжини.