Тролейбус, рушаючи з місця, їде з постійним прискоренням 1,5 м/с упродовж 5 с. Яку швидкість

матиме тролейбус до кінця 5-і секунди ?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Богдан.

Щоб знайти швидкість тролейбуса, необхідно застосувати формулу кінематики:

v = u + at,

де v - швидкість, u - початкова швидкість (в даному випадку 0 м/с), a - прискорення, t - час.

Підставляємо відомі значення:

v = 0 + 1,5 м/с² × 5 с = 7,5 м/с.

Отже, швидкість тролейбуса до кінця 5-ої секунди руху становить 7,5 м/с.