При якій температурі середня кінетична енергія поступального руху молекул газу дорівнює 6,21 . 10

21 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадочников Вадим.

Ek=(3\2)kT

T=Ek*2/(3k)

T=2*6,21 * 10²¹/(3*1,38 * 10⁻²³)=300* 10⁴⁴ (К)