ДАЮ 30 БАЛІВ!!! З РОЗВ'ЯЗАННЯМ!! СРОЧНО Залежність швидкості руху від часу для тіла, що рухається

рівноприскорено, задана рівнянням U= 7-5t. Чому дорівнює початкова швидкість та прискорення руху тіла? Який характер руху тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Залежність швидкості руху від часу для тіла, що рухається рівноприскорено, задана рівнянням U= 7-5t. Чому дорівнює початкова швидкість та прискорення руху тіла? Який характер руху тіла?

У рівномірно прискореному русі швидкість тіла змінюється рівномірно з часом, тому що прискорення залишається постійним.

За формулою, U = 7 - 5t, можна бачити, що у момент часу t = 0, швидкість тіла дорівнює 7, тому початкова швидкість тіла дорівнює 7 одиниць.

Прискорення тіла дорівнює похідній від швидкості за часом:

a = dU/dt

a = d(7-5t)/dt

a = -5

Тому прискорення тіла дорівнює -5 одиниць за секунду на квадрат.

Таким чином, ми маємо початкову швидкість тіла 7 одиниць і прискорення -5 одиниць за секунду на квадрат.

Характер руху тіла - рівномірно прискорений рух зі зменшенням швидкості з часом.