На тому дроті псить масою 0,1г. При цьому дріт подовжився на 2мм. Визначте жорсткість


Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Арина.

Ответ:

F=kx; k=F/x=mg/x=0,1*10⁻³*10/0.002=0.5 H/м

Объяснение: