Учень масою 50 кг , стоячи на гладенькому льоду , кидає ядро масою 5 кг під кутом 300 до вертикалі

зі швидкістю 8 м/с. Якої швидкості набуває учень? Відповідь запишіть у м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Семисотнова Ульяна.

Ответ:

Дано:m1=50 кгm2=5 кгA=60 грv2=8 м/с___________v1-?Решение:Согласно закону сохранения импульса (v0=0 м/с):в векторном видеm1*v1+m2*v2=0в проекциях на горизонтальную осьm1*v1-m2*v2*cosA=0, отсюдаv1=m2*v2*cosA/m1=5*8*cos(60 гр)/50=0,4 (м/с)

Объяснение:

наче так