Кленовий листок на водІ гойдається на хвилях з періодом 1,2 с. Визначте довжину хвилі, якщо

швидкість хвилі 0,5 м/с? A) 0,06 м; Б) 2,4 м C) 0,42 м пос.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Вероника.

Ответ: 3,2 c

Объяснение:

Дано:

v = 2,5 м/с

λ = 8 м

----------------------

Т - ?

Решение:

λ = Тv

T = λ/v

T = 8/2,5 = 3,2 c