Порожній балон об'ємом 40 л з'єднують з балоном об'ємом 60 л, у якому міститься повітря під тиском

200 кПа. Який тиск встановиться в бало- нах після того, як їх з'єднати? Температура весь час не змінюється.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелева Олеся.

Ответ: 80кПа

Объяснение:

Дано:

V1=40л=0,04м³

V2=60л=0,06м³

р1=200кПа=200000Па

р2=0

T=const

----------------

р-?

Согласно закона Бойля-Мариотта при постоянной температуре:

р1*V1=p*V

V=V1+V2=0,04+0,06=0,1м³

200000*0,04=р*0,1

Отсюда:

р=200000*0,04/0,1=80000Па=80кПа