Людина масою 90 кг стоїть на лижах. Довжина лижі дорівнює 1,8 м, Ширина 10 см. Який тиск людина

створює на сніг? Коефіцієнт пропорційності ( прискорення вільного падіння) дорівнює 10 Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Игорь.

Відповідь:

дано:

g= 10 Н/М

l=1,8 м = 180 см

b= 10 cм.
m=90 кг

Припустимо, що форма лиж - прямокутна.

P=F/S F =mg= 900 Н

S = l*b=1800 см2

P=900Н/1800см2=0,5 Па

Відповідь: 0,5 Па.

Пояснення: