матеріальна точка рухається прямолінійно. пройдений нею шлях залежить від часу за законом s=2t+t² /

1)опишіть рух точки (початкова швидкість, прискорення ). 2)Запишіть рівняння залежності швидкості від часу

Ответы на вопрос

Отвечает Батырбаева Нармина.

Відповідь:

1.Опишемо рух точки:

Шлях: s = 2t + t²

Швидкість: v = ds/dt = 2 + 2t

Прискорення: a = dv/dt = 2

Початкова швидкість становить v₀ = v(t=0) = 2 м/c, прискорення a = 2 м/с².

2.Рівняння залежності швидкості від часу:

v = 2 + 2t.

Пояснення: