Срочно помогите!!!!!! плитка при вмиканні у мережу з напругою 220В бере силу струм 2,4А. Спіраль

плитки виготовлена з ніхромового дроту з площею поперечного перерізу 1,5. Яка довжина цього дроту?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Евгения.

Щоб визначити довжину ніхромового дроту, необхідно знати опір дроту на одиницю довжини. Опір дроту можна знайти за формулою:

R = ρ * (L/A)

де R - опір дроту, ρ - специфічний опір матеріалу (відомий для ніхрому), L - довжина дроту, A - площа поперечного перерізу дроту.

Для початку знайдемо опір дроту на довжину 1 метр:

R = U / I = 220 В / 2,4 А = 91,67 Ом

Зі специфічного опору матеріалу відомо, що для ніхрому він дорівнює близько 1,1 * 10^(-6) Ом * м. Тоді довжина дроту може бути знайдена як:

L = R * A / ρ = 91,67 Ом * 1,5 мм² / (1,1 * 10^(-6) Ом * м) = 124318 метрів (або близько 124,3 метра).

Отже, довжина ніхромового дроту близько 124,3 метра.

Отвечает Андреянов Костя.

Ответ:

довжина дроту 124.9 м

Объяснение:



R=U/I=220/2.4=91.6 ОмL=(R*S)/p=(91.6*1.5)/1,1=20м=124.9м