На пружину підвісили тіло масою 50г. вона розтягнулась на 1см, знайти жорсткість пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Скульский Матвей.

Ответ:

F -50

x- 1 = 0,01м

k-?

k= F/x

k= 50/0,0

k=5000

Объяснение:

(риска дробу/)

Отвечает Нерода Арина.

Відповідь:

50 Н/м

Пояснення:

CI:

1 см = 0.01 м

50 г  = 0.05 кг

Розв'язання:

Закон Гука для пружини говорить, що сила, необхідна для розтягнення пружини, пропорційна її подовженню.

F = kx,

де F - сила, у нашому випадку сила тяжіння.

F = mg

g - прискорення вільного падіння, приблизно дорівнює 10 м/c^{2}.

mg=kx

0.05 кг * 10 м/c^{2}  = k * 0.01 м

k = (0.05 кг * 10 м/c^{2}) / 0.01 м ≈ 50 Н/м.

Відповідь: k = 50 Н/м.