Вага ранця 40 н який коефіцієнт між лавкою і ланцюгом, якщо сила тертя спокою між ними 16 н


Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Евгений.

Ответ:

μ = F / N

N = m * g = 40 кг * 9,8 м/с² = 392 Н

μ = F / N = 16 Н / 392 Н ≈ 0,041

Объяснение: