ТЕРМІНОВО! Рухи двох матеріальних точок описуються рівняннями х1=140+5t та х2 = 10 + 15t (в СІ).

Вкажіть, через скільки секунд після початку відліку вони зустрінуться. А)13 Б)5 В)25 Г)29

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

A) 13 c

Объяснение:

x₁=x₂; 140+5t= 10 + 15t; t=130/10=13 c