ДОПОМОЖІТЬ!!За який час мідна деталь нагріється на 0,6°C під дією опромінення, потужність дози

якого дорівнює 0,8 Гр/с ? Питома теплоємність міді 400 Дж/кг * °C​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелешенко Настя.

Ответ:Для вирішення цієї задачі можна використовувати формулу:

Q = mcΔT,

де Q - теплова енергія, яку поглине мідна деталь; m - маса міді; в - її питома теплоємність; ΔT - зміна температури.

Також використовуємо формулу для потужності:

P = ΔQ/Δt,

де P - потужність дози промінювання; ΔQ - теплова енергія, яку поглине мідна деталь за час Δt.

Отже, для перебування часу Δt, за якого середня деталь нагріта до 0,6°C, можна використати наступні кроки:

Знайдемо теплову енергію, яку поглине мідна деталь:

Q = mcΔT = (0,4 кДж/кг * °C) * 1 кг * 0,6°C = 0,24 кДж.

Знайдемо час Δt за формулою:

Δt = ΔQ/P = 0,24 кДж / 0,8 Гр/с = 0,0003 с.

Отже, середня деталь нагрівається на 0,6°C під дією промінювання за 0,0003 с.

Объяснение: