За три дні туристи подолали 330 км за перший день продали 0,3 усього маршруту за другий у 1,5

разів менше ніж у першій

Ответы на вопрос

Отвечает Verevkina Viktoria.

Ответ:Відповідь:66 км

Пошаговое объяснение:1 день -26 км.

2 день -35 км.

3 день - ? км.

всього вони пройшли 127 км.

1) 26+35=61 (км) - вони подолали за 2 дні

2) 127-61= 66 (км) - вони подолали за 3 день