Визначити довжину хвилі, яка випромінюється коливальним контуром, складеним з котушки з

індуктивністю L = 1,2 мГн та конденсатора, ємністю С=3*10^-2 мкФ. Опір контура дуже малий.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Роман.

Ответ:

Для визначення довжини хвилі, необхідно знайти частоту коливань контуру, яка визначається формулою:

f = 1 / (2π√(LC))

де L - індуктивність, C - ємність контуру, а π = 3,14159.

Після підстановки значень, отримаємо:

f = 1 / (2π√(1,2 мГн * 3*10^-2 мкФ))

f = 1 / (2π√(3,610^-11 ГнФ))

f = 1 / (2π1,8910^-6 с)

f ≈ 88,4 кГц

Для випромінення хвилі потрібен збуджуючий елемент, такий як антена. Зв'язок між довжиною хвилі λ та частотою f визначається формулою:

λ = c / f

де c - швидкість світла (приблизно 3*10^8 м/с).

Після підстановки значень, отримаємо:

λ = 3*10^8 м/с / 88,4 кГц

λ ≈ 3,4 км

Таким чином, довжина хвилі, яка випромінюється коливальним контуром, становить приблизно 3,4 км.

Объяснение:..

Отвечает Дроздова Аня.

Объяснение:

Для визначення довжини хвилі, яка випромінюється коливальним контуром, потрібно використати формулу:

λ = 2πv/f

де λ - довжина хвилі, v - швидкість поширення хвилі (вакуумна швидкість світла), і f - частота коливань контуру.

Частота коливань контуру може бути визначена за формулою:

f = 1/(2π√(LC))

де L - індуктивність контуру, C - ємність контуру.

Підставляючи дані, отримуємо:

f = 1/(2π√(1,2 мГн * 3*10^-2 мкФ)) ≈ 1,47 МГц

Швидкість поширення світла в вакуумі дорівнює близько 299 792 458 м/с. Підставляючи значення частоти в формулу для довжини хвилі, отримуємо:

λ = 2π * 299792458 м/с / 1,47 МГц ≈ 1,29 метрів

Таким чином, довжина хвилі, яка випромінюється коливальним контуром, складеним з котушки з індуктивністю L = 1,2 мГн та конденсатора, ємністю С=3*10^-2 мкФ, дорівнює близько 1,29 метрів.