Який заряд пройде через поперечний переріз на 10 с, якщо сила струму дорівнює 2 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.
Щоб визначити, який заряд Q пройде через поперечний переріз за час t, можна скористатися формулою:

Q = I * t,

де I - сила струму, t - час.

Підставляючи дані, отримаємо:

Q = 2 A * 10 с = 20 Кл.
Отвечает Леонов Сергей.

Ответ:

Заряд - це кількість електричного заряду, який проходить через поперечний переріз провідника протягом певного часу. За визначенням, заряд можна обчислити, помноживши силу струму на час:

Q = I * t,

де Q - заряд (в кулонах), I - сила струму (в амперах), t - час (в секундах).

В даному випадку, сила струму дорівнює 2 А, а час дорівнює 10 с. Тому, заряд, що пройде через поперечний переріз провідника буде:

Q = 2 А * 10 с = 20 Кл,

де Кл - кулон, одиниця електричного заряду.

Отже, заряд, що пройде через поперечний переріз провідника протягом 10 с, дорівнює 20 кулонам.