1. Тіло зі стану спокою починає прямолінійний рух з постійним прискоренням 6 мм/с². Визначити

швидкість рухула та його переміщення через 5 хв після початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

27 м

Объяснение:

v = v₀ + at,

де v₀ - початкова швидкість, t - час, a - прискорення.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

v = 0 + 6 мм/с² × (5 × 60 с) = 1800 мм/с

Тепер можна визначити переміщення тіла за час 5 хв. Для цього використаємо формулу:

s = s₀ + v₀t + (at²) / 2,

де s₀ - початкове положення, v₀ - початкова швидкість, t - час, a - прискорення.

Так як тіло починає рухатися з початкового положення (с = 0), то формула спрощується до:

s = (at²) / 2

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

s = (6 мм/с² × (5 × 60 с)²) / 2 = 27000 мм = 27 м

Отже, швидкість рухула через 5 хв після початку руху дорівнює 1800 мм/с, а переміщення складає 27 м.