- Краплина олії об'ємом 0,04 мм² розтеклася по поверхні води тонким шаром, площа якого дорівнює 50

см². Який висновок щодо розмірів молекули олії можна зробити на основі цих даних? Будь ласка допоможіть даю 5 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

8*10⁻⁹ м

Объяснение:

V=0,04 мм³;

S=50 см²

d    ?

d - диаметр молекули олії  = висота плями олії h=V/S=(0,04*10⁻³)/50=8*10⁻⁷ cм=8*10⁻⁹ м