ДАЮ 100 БАЛОВ Обчислити роботу, яку б виконала блискавка, якщо напруга між двома хмарами під час

грози була 70 MB та переносився електричний заряд у 10 кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стадникова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

U = 70 MB = 7*10^7 B

q =  10 Kл

A = ?

q = I*t

A = U*I*t​ = U*q = 7*10^7 *10 = 700 Мега Джоулей