Під час розбігу із стану спокою літак збільшив свою швидкість до 50 м/с за 40 с. Знайдіть

прискорення руху літака. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

Объяснение:

Прискорення - це зміна швидкості з часом. Ми можемо використати наступну формулу:

a = Δv / Δt

де a - прискорення, Δv - зміна швидкості, Δt - зміна часу.

У нашому випадку зміна швидкості становить:

Δv = 50 м/с - 0 м/с = 50 м/с

Зміна часу становить:

Δt = 40 с

Тоді прискорення руху літака буде:

a = Δv / Δt = 50 м/с / 40 с ≈ 1.25 м/с²

Отже, прискорення руху літака становить близько 1.25 м/с².