Допоможіть, терміново! Даю 100 балів. Скільки надлишкових електронів має бути на порошинці масою

1,5×10^(-8) г, щоб вона перебувала в рівновазі в електричному полі напруженістю 100 кН/Кл? Заряд електрона 1,6×10^(-19) Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Полина.

Відповідь:

Маса порошинки (m) = 1,5×10^(-8) г,

Напруженість електричного поля (E) = 100 кН/Кл = 100×10^3 Н/Кл,

Заряд електрона (q) = 1,6×10^(-19) Кл.

Загальний заряд порошинки (Q) можна визначити, використовуючи формулу:

Q = E * q.

Підставляємо відповідні значення:

Q = (100×10^3 Н/Кл) * (1,6×10^(-19) Кл) = 1,6×10^(-14) Кл.

Кількість електронів (n) можна визначити, використовуючи формулу:

n = Q / q.

Підставляємо значення:

n = (1,6×10^(-14) Кл) / (1,6×10^(-19) Кл) = 10^5.

Отже, для того, щоб порошинка перебувала в рівновазі в електричному полі, на ній має бути 10^5 надлишкових електронів.

Пояснення:

если всё правильно пожайлуста поставте как лучший ответ)