Чому дорівнює струм в нагрівального елементі чайника, якщо напруга електромережі 120 В, а опір 15

Ом?ТЕРМІНОВО Бажано з розв’язанням бо треба написати задачу в зошиті(не обов’язково) Даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузина Даша.

Ответ:

Дано:

U=120 B;

R=15 Ом.

Знайти І.

Рішення.

І=U/R=120/15=8 Ом.

Відповідь: струм нагрівального елемента електрочайника дорівнює 8 Ом.

Объяснение: