Даю 100 балів .Пластилінова кулька масою 2 кг, що рухається зі швидкістю 6 м/с, налітає на

нерухомий візок, масою 4 кг. Визначте швидкість їх спільного руху. Тертям знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Верезуб Яна.

Ответ:

2м/с

Объяснение:

p1 + p2 = p

p1=m1 V1

p2=0

Р = (m1+m2) V

m1*V1 = (m1+m2)*V

V = m1*V1/(m1+m2)

V = 2 кг * 6 м/с /(2 кг + 4 кг)

V = 2 м/c

Відповідь: 2м/с