Допоможіть будь ласка даю 20 балів: Кінетична енергія молекули деякої речовини дорівнює 0,5 еВ (1

еВ=1,6*10^-19 Дж) . визначте швидкість руху цієї молекули якщо її маса дорівнює 7,3*10^-23 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Shevchuk Katerina.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку необхідно визначити кінетичну енергію молекули в джоулях:

1 еВ = 1,6 * 10^-19 Дж

0,5 еВ = 0,5 * 1,6 * 10^-19 Дж = 8 * 10^-20 Дж

Далі, використовуючи формулу для кінетичної енергії:

E = (1/2) * m * v^2

де E - кінетична енергія, m - маса молекули, v - швидкість руху молекули.

Можемо перетворити цю формулу, щоб виразити швидкість:

v = √(2E/m)

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

v = √(2 * 8 * 10^-20 / 7,3 * 10^-23) ≈ 384 м/с

Тому швидкість руху молекули дорівнює приблизно 384 м/с.