Струм в електричному паяльнику 0,4 А. Яка кількість електронів проходить через паяльник за 1 хв ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Никита.

Ответ:

Q = I * t

де I - струм (в амперах), t - час (в секундах).

Оскільки 1 хвилина дорівнює 60 секундам, тому:

t = 60 с

Q = 0.4 А * 60 с = 24 Кл

n = Q / e

n = 24 Кл / 1.6 × 10^-19 Кл ≈ 1.5 × 10^20

Отже, за одну хвилину через паяльник проходить близько 1.5 × 10^20 електронів.

Объяснение: