100 баллов: На котушку, виготовленої з діалектрика, намотали 35 м мідного дроту. Розрахувати силу

струму в котушці, якщо площа поперечного перерізу дроту 0,35 мм2. Напруга до якої під'єднали котушку дорівнює 140 В

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Эльвира.
Дано:
l=35м
S=0,35мм^2=0,35*10^-6 м^2
U=140В
p(Питомий опір міді)=1,68*10^-8 Ом*мм^2/м
I-?
R=pl/s=0,0000000168*35/0,00000035=1,68 Ом
I=U/R=140/1,68=83,3 A