Срочно!!! Даю 50 балов , помогите, физика Електричний струм, шо проходить скрізь провідник з

площею поперечного розрізу 4мм^2. q = 70мкКл, за час 23 мс по провіднику алюмінію довжиною 60см.Знайти напругу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гофман Макс.

Ответ:

R = ρ*l/S,

де ρ - специфічний опір матеріалу провідника, l - довжина провідника, S - площа

Для алюмінію специфічний опір дорівнює 0.028

R = (0.мм^2/м)(0.6 м)/(4 мм^2) = 0.0042 Ом.

U = I*R =R = (70 мкКл)/(23 мс)(0.0042 Ом) =

Отже, напруга в провіднику алюмінію дорівнює 12.84 мВ.

Объяснение:

Отвечает Узун Ульяна.
R = p*|/S,
де р - специфічний опір матеріалу провідника, - довжина провідника, S -
площа
Для алюмінію специфічний опір дорівнює
0.028
R = (0.MM^2/м) (0.6 м)/(4 мм^2) = 0.0042 OM.
U =I*R=R = (70 мкКл)/(23 мс) (0.0042 OM) =
Отже, напруга в провіднику алюмінію дорівнює 12.84 мв.