Яка маса мопеда, якщо його імпульс дорівнює 1400 кг·м/с за швидкості руху 20 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Узакбай Динара.

Ответ: m = 70 кг

Объяснение:

Для розрахунку маси мопеда за даними про його імпульс та швидкість руху, можна скористатися формулою імпульсу:

Імпульс (p) = маса (m) × швидкість (v)

Де:

p - імпульс

m - маса

v - швидкість

За відомими даними:

Імпульс (p) = 1400 кг·м/с

Швидкість (v) = 20 м/с

Підставляємо ці значення в формулу і розв'язуємо рівняння для маси (m):

1400 кг·м/с = m × 20 м/с

m = 1400 кг·м/с / 20 м/с

m = 70 кг

Таким чином, маса мопеда становить 70 кг.