Тіло вагою 60H при зануренні у воду витіснило воду об'ємом 4л. Потоне це тіло або буде плавати на

поверхні рідини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Федя.

Відповідь:

Дано:

m = 60H = 6кг

v = 4л = 0,004м^3

p = 997кг/м^3

-------------

P - ?

m = p * v = 997 * 0,004 = 3,988кг

Fт>Fа = 60H > 3,9 кг

Тому тіло потоне