Резистор опорами 2 і 8ом з'єднані послідовно визначте напругу та силу струму в колі на кожному

резисторі,якщо загальна напруга на резисторах 1,6B​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Руслан.

Ответ:

Для визначення напруги та сили струму на кожному резисторі необхідно знати загальний опір кола. Оскільки резистори з'єднані послідовно, то загальний опір кола можна визначити за формулою:

R = R1 + R2 = 2 Ом + 8 Ом = 10 Ом

Далі, використовуючи закон Ома, можна визначити напругу та силу струму на кожному резисторі:

U1 = IR1, I1 = U1/R1 = (1.6 V) * (2 Ом) / (10 Ом) = 0.32 A

U2 = IR2, I2 = U2/R2 = (1.6 V) * (8 Ом) / (10 Ом) = 1.28 A

Отже, напруга на першому резисторі становить 0.32 В, а на другому - 1.28 В. Сила струму на першому резисторі дорівнює 0.32 А, а на другому - 1.28 А.