ПРОШУ ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!ДАЮ 40Б Чому дорівнює сила струму та загальний опір в колі що

складається з двох ламп які з'єднані послідовно опір першого дорівнює 100 Ом , напруга 400В, для другої лампи відомо значення напруги 250 в

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Виктория.

Ответ:Для розв'язання задачі потрібно використати закон Ома, який визначає зв'язок між силою струму, напругою та опором в колі. Закон Ома говорить, що сила струму в колі дорівнює діленню напруги на опір:

I = V/R

У колі, що складається з двох ламп, опір кола дорівнює сумі опорів кожної лампи. Якщо перша лампа має опір 100 Ом, то опір другої лампи можна знайти, використовуючи відомі значення напруги та закон Ома:

R2 = V/I = V/(V/R1) = R1*(V/V1) = 100*(400/250) = 160 Ом

Отже, загальний опір кола складається з суми опорів кожної лампи:

R = R1 + R2 = 100 + 160 = 260 Ом

Для визначення сили струму в колі застосовуємо закон Ома:

I = V/R = 400/260 = 1.54 А (ампер)

Отже, сила струму в колі дорівнює 1.54 А, а загальний опір кола складається з 260 Ом.

Объяснение:

Отвечает Иванова Александра.

* Задача: Знайти силу струму та загальний опір в колі що складається з двох ламп які з'єднані послідовно.

* Відомо:

** Опір першої лампи R1 = 100 Ом.

** Напруга джерела живлення U = 400В.

** Напруга на другій лампі U2 = 250В.

* Послідовне з'єднання означає, що сила струму I в колі однакова для обох ламп.

* Закон Ома для першої лампи: U = I * R1 => I = U/R1 = 400/100 = 4 А

* Закон Ома для другої лампи: U2 = I * R2 => 250 = 4 * R2 => R2 = 250/4 = 62,5 Ом

* Загальний опір двох паралельно з'єднаних резисторів: R = R1 + R2 = 100 + 62,5 = 162,5 Ом

* Підсумовуючи, маємо:

** Сила струму I = 4 A

** Загальний опір R = 162,5 Ом

Отже, відповідь:

Сила струму I = 4 A

Загальний опір R = 162,5 Ом