маса дорослого гепарда дорівнює 60 кг якої кінетичної енергії набуває хижак набираючи швидкості 110

км за год​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

E = (1/2) * m * v^2
E = (1/2) * 60 кг * (110 км/год)^2
110 км/год = (110000 м / 3600 с) м/с = 30.56 м/с
E = (1/2) * 60 кг * (30.56 м/с)^2

E = 27885.6 Дж