Тиск котка, що працює на укладанні шосе, дорівнює 400 кПа. Площа дотику котка із шосе 0,19 метрів

квадратних. Чому дорівнює вага котка? дам 19 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайбуллов Даниэль.
P=400кПа=400 000Па
S=0,19 м^2
P(вага)-?
P=P*S=400000*0,19=76000Н=76Н