Спростіть вираз і знайдіть його значення: i a) 0,05р.0,2q, якщо р = 6,q = 1,5 ; 13,4х + 6,6х, якщо

х = 0,48 ; 2,6a-1.3a+5,7-2,8, б) B) якщо а = 0,8. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котович Даша.

Відповідь:

0,8x-3,2y - 3,6x-2,4y = -2,8x-5,6y = -2,8*3-5,6*(-4,5) = -8,4+25,2= 16,8

Покрокове пояснення: