Чому рівний об'єм алюмінієвого бруска, якщо при зануренні його у гас на нього діє архімедова сила

120 Н? Густина гасу 800 кг/м3 даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Моренова Аня.

F(арх)=120H
p(гас)=800кг/м3

V(брус) - ?

F(арх) = p(гас)gV(брус) => V(брус) = F(арх)/p(гас)g

V(брус) = 120/800*10 = 0,015м^3