3. Тенiздiң 5 км болатын ен терен жерiндегi су кысымын табындар.Тенiз суынын тыгыздыгы 1030 кг/м³ 3

балл​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Павел.

Відповідь:

Пояснення:

h=10900 м   po=1030 кг/м3   p=?

p=po*g*h=1030*10*10900=11270000 Па   (112,27 МПа)