D1=10см. F2=5H. Найти:F1-? Пж помогите даму 40 баллов пж Пж


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкар Карина.

Ответ:

Дано:

d1 = 10 см = 0.1 м (діаметр)

F2 = 5 H (сила)

Необхідно знайти:

F1 (сила)

Розв'язок:

Запишемо формулу для площі круга:

S = π * r^2,

де r - радіус кола.

Знаходження радіуса:

d1 = 2r

r = d1/2 = 0.1/2 = 0.05 м

Запишемо формулу для сили тертя:

F1 = μ * N,

де μ - коефіцієнт тертя,

N - нормальна сила, яка дорівнює вазі тіла.

Оскільки тіло не рухається, то сила тертя дорівнює силі F2:

F1 = F2 = 5 H.

Відповідь:

F1 = 5 H.