яку роботу виконує двигун игрушечного автомобіля за 1 хв если напруга на двигуні 4 В а сила струму

в колі 0,5 А (напишіть будь ласка повністю з "дано" і "розв'язанням")​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Илья.

Ответ:

Дано:

Напруга на двигуні: 4 В

Сила струму в колі: 0.5 А

Розв'язання:

За законом Ома, струм, що протікає через коло, залежить від напруги та опору кола:

I = V / R

де I - сила струму, V - напруга, а R - опір.

Закон Ома можна переписати у вигляді:

R = V / I

Тоді опір кола дорівнює:

R = 4 В / 0.5 А = 8 Ом

Для розрахунку роботи, яку виконує двигун, ми використовуємо формулу:

W = V * I * t

де W - робота, V - напруга, I - сила струму, а t - час.

Так як ми шукаємо роботу за 1 хвилину, час t дорівнює 60 с.

Тоді робота, яку виконує двигун автомобіля за 1 хвилину, дорівнює:

W = 4 В * 0.5 А * 60 с = 120 Дж

Отже, двигун автомобіля виконує роботу в 120 Дж за 1 хвилину при напрузі на двигуні 4 В та силі струму 0,5 А