Обчислити роботу та потужність струму за 20хв, якщо сила струму = 0,2А, а напруга = 20В. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Для обчислення роботи струму необхідно помножити напругу на час, протягом якого вона діє на електричний прилад:

A= U*t = 20 В * 20 хв = 400 Дж

Для обчислення потужності струму необхідно використати формулу:

P =U *I

Підставивши дані:

P = 20 В * 0,2 А = 4 Вт

Отже, робота струму за 20 хв дорівнює 400 Дж, а потужність становить 4 Вт.