Потужність двигуна поздовжньо-стругального верстата 7,36 кВт. Яку роботу виконує двигун верстата за

10 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухов Ельнур.

Дано: мощность Р=7360 Вт; время t=10*60=600 c.

Работа А=Рt=7360*600=

4416000 Дж=4,4 МДж. М(мега)=1000000. Миллион.