Ескалатор метро за 2 хв піднімає 100 пасажирів на висоту 50 м. Середня маса одного пасажира 60 кг.

Чому дорівнює потужність ескалатора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Порхал Григорий.

Ответ:

250 кВт

Объяснение:

Дано:

2 \: min = 120 \: sec \\ h = 50 \: m \\  m(1 \: passanger) = 60 \: kg \\  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  \\ m(100 \: passanger) \:  -  \: . \\ n \:  -  \: .

Решение:

n =  \frac{a}{t}

m(100 \: passanger) = 60 \times 100 = 60000 \\ f = 60000 \times 10 = 600000 \\ a = fs \\ a = 600000 \times 5 0 = 30000000 \\ n =  \frac{30000000}{120}  = 250000 \: vt = 250 \: kvt