Яку потенціальну енергію відносно землі має тіло масою 200кг на висоті 10м?


Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Жека.

Ответ:

Еп = 20000 Дж.

Объяснение: потенціальну енергію тіла можна обчислити за формулою:

Eп = mgh, де Eп - потенціальна енергія тіла масою m, яке знаходиться на висоті h, g - прискорення вільного падіння ( = 10 м/с²). Формула показує прямо пропорційну залежність потенціальної енергії від висоти: чим більше висота, на яку підняли тіло, тим більша його потенціальна енергія.

Всі необідні велиини у нас надаються, отже обчислюємо відповідь:

Eп = 200 * 10 * 10 = 20000 (Дж).

Відповідь: Еп = 20000 Дж.