Дерев'яний брусок рівномірно тягнуть горизонтальною поверхнею, прикладаючи силу 1 Н. Визначте

коефіцієнт тертя ковзання, якщо маса бруска дорівнює 200 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гореленко Кристина.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі використовуємо формулу коефіцієнта тертя ковзання:

μ = F / N

де μ - коефіцієнт тертя, F - сила тертя, яку необхідно прикласти для руху предмета, N - нормальна сила, яка дорівнює вазі предмета.

Визначимо нормальну силу:

N = m * g

де m - маса бруска, g - прискорення вільного падіння, яке дорівнює 9,81 м/с².

N = 0,2 кг * 9,81 м/с² = 1,962 Н

Тоді коефіцієнт тертя:

μ = F / N = 1 Н / 1,962 Н ≈ 0,51

Отже, коефіцієнт тертя ковзання для цього бруска дорівнює близько 0,51.

Объяснение:

якщо не складно поставте кращу відповідь)))