Два тіла масами m1= 3 кг і m2=4кг рухались у напрямках, перпендикулярних один до одного. Модулі

швидкостей руху тіл були однаковими (v=7 м/с). Відбулося абсолютно непружне зіткнення цих тіл. Визначте (у джоулях) кількість енер- гії Q, яка перешла у внутрішню енергію. СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадиленко Богдан.
M1=2 кг V1=5 м/c m2=3 кг v2=4 м/c v=?
o • •
m2*v2-m1*v1=(m1+m2)*v
v=(m2*v2-m1*v1)/(m1+m2]=(3*4-2*5)/(2+5)=0.29 M/c