вітрильник маючи потужність 50кВт, розвиває силу тяги 5 кН? З якою швидкістю рухається вітрильник?

срочно прошу дам 10 балов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

U =15 кН = 15000

N = 450 кВт = 450000 Вт

U-?

____________________________

N = F*U

U = N/F = 450000/15000 = 30 м/с