5. Потенціальна енергія у верхній точці падіння тла, що вiльно падає з висоти 3000 см, становить

1200 Дж. Чому дорівнює маса тіла? (2 бали) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Морченко Алёна.

Ответ:

 Еk=mv2/2

 Еp=mgh -Еk=mv2/2

ответ- Еk +Еp0=Еk0 +Еp

Объяснение: альтернатива? ;)